Dostęp do statystyk

“System umożliwił zdobycie przewagi nad innymi portalami z mojej branży. Klienci otrzymują rzetelną informację i są lojalni. Polecam!”

Ekran statystyk

Jakie korzyści

- większa wiarygodność portalu

- budowa lojalności klientów

- stały kontakt z klientami

- argument dla handlowców.

Budowanie lojalności

W Polsce istnieje około 1000 rzetelnych katalogów firm (nie bierzemy pod uwagę katalogów spamerskich lub seo). Katalogi te są ogólne, tematyczne, związane z danym miastem lub regionem.

Większość katalogów utrzymuje się z opłat abonamentowych ponoszonych przez klientów. Klienci Ci często nie są w stanie określić skuteczności katalogu, ponieważ mają wiele takich wpisów, ich klienci i tak kontaktują się telefonicznie. Niewielu klientów analizuje tak dogłębnie statystyki własnych wizytówek, aby określić liczbę wejść z katalogu, tymbardziej, że większość internautów nie przechodzi na stronę www, tylko od razu np. pisze maile lub dzwoni.

System stat365.pl ma dwa cele. Po pierwsze pomaga uświadomić klienta o ruchu na jego wykupionej przestrzeni reklamowej, po drugi zwiększa lojalność klienta dzięki systematycznemu kontaktowi. Jeżeli do tego dodamy argumenty związane ze zwiększeniem wiarygoności portalu lub wygodzie systemu newsletterowego to otrzymujemy produkt, który pomoże właścicielowi portalu poprawić konkurencyjność.

Cechy produktu stat365.pl:

  • przeznaczony dla właścicieli portali z wpisami firm
  • system zlicza i udostępnia statystyki każdego wpisu / firmy osobno
  • statystyki są dostępne zaraz przy wpisie oraz poprzez newsletter
  • newslettery wysyła się szybko i wygodnie w dowolnym momencie
  • newslettery moga zawierać dodatkowe teksty
  • emaile klientów zbierane są automatycznie
  • kosz od 25 zł netto / miesiąc.