Dostęp do statystyk

“System umożliwił zdobycie przewagi nad innymi portalami z mojej branży. Klienci otrzymują rzetelną informację i są lojalni. Polecam!”

Ekran statystyk

Jakie korzyści

- większa wiarygodność portalu

- budowa lojalności klientów

- stały kontakt z klientami

- argument dla handlowców.

Jak działa system stat365?

Klienci Państwa serwisu mają wgląd do przejrzystych statystyk oglądalności swoich wizytówek. Statystyki te umożliwiają wygenerowanie wykresów w różnych przedziałach czasowych. System może zliczać nie tylko oglądalność oferty, ale i ilość kliknięć w link do strony www, wysłanych maili oraz wysłanych formularzy.

 

 

W przejrzystym panelu administracyjnym znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące liczby serwisów podpiętych do systemu, rekordów dostępnych w Państwa katalogu i ich oglądalności.

 

 

Wygodne narzędzie do wysyłania newsletterów pozwala szybko nawiązać kontakt z klientami, bez konieczności importu bazy danych. Narzędzie to pozwala wysyłać informacje dotyczące indywidualnych statystyk czy też nowości i zmian w Państwa serwisie.

 

 

Instalacja systemu Stat365 nie jest skomplikowana i webmasterowi nie powinna zająć dłużej niż 5 minut. W przypadku problemów z instalacją skryptu oferujemy pomoc techniczną.